Mis minu meelest elus tähtis on, teeb minu meele rõõmsaks ja annab soovitusi Sullegi.
Filtreeri postitusi

TÄNAMISE MÕJU

Personalitöö kursus sai läbi ja oleme kohe lahku minemas ning üks kursuslane ütleb: „ei tahagi zoomi kinni panna, nagu armunud siin, et pane sina enne“. Nii tore seltskond sai meist seal. See on tänutunne, mis paneb meid nii rääkima. Nii vahva on saada tagasisidet, kui öeldakse – „vähe sellest, et oled oma valdkonna professionaal, nii tore, et seda ka õpetad. Oskad seda hästi, inimlikus keeles ja lihtsalt !“. 

Tänutunde mõju, eriti veel emotsioone vaos hoidva eestlase suust, on ääretult suur. Ma oskan seda hinnata, seda ei öelda suusoojaks. Eriti e- koolitusel, kes paljud inimesed üldse sõna võtta ei taha, rääkimata kaamera sisse lülitamisest. Ja kui seda öeldakse, siis järelikult ka mõeldakse.  Jutt käib hiljuti lõppenud personalitöö kursuses ja tagasisidest selle lõpetamise minuteil.  Usun küll, et see oli meie õppegrupi poolt väikene tilk sellesse suurde maailma headust ja positiivsust ning tolerantsust.

Hetke tajumist ja oma rolli nägemist,  oma osa taipamist selles, kuidas me iseennast ja oma ümbrust selles maailmas ise loome. Sügav kummardus Teile kõigile, kes minu kursusel osalesid ja ka tulevastele kursuslastele. Sügav tänu ka Teile, kes võtavad aja seda kirjutist lugeda.

Loe lisaks